Kontakta oss

Tveka inte att höra av dig med dina frågor. Fyll i formuläret så

återkommer vi till dig.

Vi har tagit emot ditt meddelande. Tack!

Något gick tyvärr fel! Var vänlig testa igen senare.

Vad heter du?

Får ej lämnas tomt

Dina kontaktuppgifter

Ogiltig e-post
Får ej lämnas tomt

Vad vill du göra?

Kontakta oss
Intresseanmälan hyresrätt
Intresseanmälan lokal

Ditt meddelande

Får ej lämnas tomt

Om intresseanmälan

Miab Förvaltning äger och förvaltar fastigheter i och kring Uppsala och Knivsta. I vårt fastighetsbestånd har vi ett fåtal lägenheter för uthyrning. För att anmäla ditt intresse till dessa är du välkommen att skicka in din anmälan via formuläret nedan.

 

Vi hör av oss om vi får en lägenhet ledig som vi kan erbjuda dig. Dina kontaktuppgifter sparas i två år om ingen uppdatering från dig sker innan dess.

Önskemål om bostadens ort och antal rum

Städer
Alla
  • Alla
  • Knivsta
  • Uppsala
Minst antal rum
1 rum
  • 1 rum
  • 2 rum
  • 3 rum
  • 4 rum
  • 5 rum

Tommy Ahlborg

Fastighetsförvaltare

018 - 65 67 84 tommy@miabforvaltning.se

Thea Ahlborg

Administrativ assistent

018 - 65 67 88 thea@miabforvaltning.se

Stina Gulliksson

Administration

018 - 65 67 86 stina@miabforvaltning.se

Per Sandberg

Ekonomi

018 - 65 67 87 per@miabforvaltning.se

Julia B. Lindberg

Förvaltningsassistent

018 - 65 67 85 julia@miabforvaltning.se

Helena Gestblom

Administration & hyresfakturering

018 - 65 67 80 helena@miabforvaltning.se

Erik Jägare

Fastighetsförvaltare

018-65 67 89 erik@miabforvaltning.se

Vi är måna om din integritet och vill du veta mer hur vi hanterar personuppgifter läs gärna mer här: Miab Förvaltnings integritetspolicy.